Життя з’явилося за мільярди років до створення Землі — вчені — SERVICE COMPANY Життя з’явилося за мільярди років до створення Землі — вчені — SERVICE COMPANY

Життя з’явилося за мільярди років до створення Землі — вчені

Американські дослідники припустили, що знаменитий закон Мура, дія якого — в оригіналі — поширюється на транзистори, насправді набагато більш універсальний.

Генетик Олексій Шаров з Національного інституту старіння і біолог Річард Гордон з Морської лабораторії (Флорида, США) застосували закон Мура до біологічних систем. І отримали сенсаційні результати: життя зародилося не на Землі, а в якомусь місці, яке існувало ще до утворення нашої планети.

Читайте: Вулкан на дні Тихого океану може знищити життя на Землі

За допомогою закону Мура цілком реально передбачити майбутнє. А Шаров і Гордон взялися вирішувати зворотну задачу — спробували змалювати минуле. Для чого розробили спеціальні алгоритми, пише «Комсомольская правда».

Перш ніж застосувати свої алгоритми до біології, вчені перевірили їх на напівпровідниковій техніці, завдяки якій закон Мура і отримав право на існування. Вирахували, що перший чіп повинен був з’явитися в 1960 році. А так воно і було.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: